Haber

E-Der’in düzenlediği etkinlikte Yazar Seyfullah Şenel’in kitabı konuşuldu

Eğitim ve Değişim Derneği (E-Der) Bursa Temsilciliği tarafından düzenlenen “Eğitim Değişim Okumaları Öğretmen Kitap Buluşması” etkinliklerinin üçüncüsü, yazar Seyfullah Şenel’in katılımıyla gerçekleştirildi.

E-Der Bursa Temsilciliği’nden yapılan açıklamada, etkinliğin üçüncüsünün Yıldırım Belediyesi Mümine Şeremet Uyyayan Kütüphanesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildiği belirtildi.

Açıklamada, etkinlik öncesinde 116 öğretmenin Şenel’in “Online Gençlik” kitabını okuduğu açıklanarak, “Bu projedeki amacımız, yönlendirdiğimiz gençlere yaklaşımımızı güncelleyebilmek için rehberlik sağlayan kitaplar okumaktır.” ‘Genç hazinelerimiz’ olarak aramızdaki uçurumu kapatmak, kitabın yazarıyla buluşup ortak duyguyu paylaşmak.” yakalamaktır.” tabiri kullanıldı.

Açıklamada, Şenel’in yaklaşık bir saat boyunca söz konusu eserle ilgili sunum yaptığı, kitabı okuyan öğretmenlerin sorularının yanıtlanması, yarışma düzenlenmesi, yazarın kitabı imzalamasıyla programın sona erdiği belirtildi. ve bir sonraki kitabın duyurusu.

yerkoyhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu