Haber

Fatih Portakal’dan Kılıçdaroğlu’na Yine Sert Sözler: “Umarım Bu Saçma Karar Doğru Değildir”

Gazeteci Fatih Portakal, bugün yapılacak CHP başkanlık devir/teslim töreninin basına kapalı olacağı iddialarının ardından sert çıktı. Portakal, koltuğunu kaybeden Kemal Kılıçdaroğlu’na, ‘Farkında değilseniz filmin bittiğini hatırlatayım. Yani SON. Umarım bu saçma karar doğru değildir. Artık kendinizi aşağılamayındiye seslendi.

Kemal Kılıçdaroğlu, 13 yıldır yürüttüğü başkanlık görevine bu hafta yapılan kongrede aldığı yenilgiyle veda etti.

CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nda “değişikliklerin” adayı Özgür Özel, ikinci turda 812 oyla partinin yeni genel başkanı seçildi.

CHP’de bugün yapılması beklenen devir teslim töreni saat 17.00’de. Ancak törenin basına kapalı yapılacağı ve görüntüleri CHP’nin kendisinin servis edeceği yönünde iddialar var.

Bu iddiaların ardından Gazeteci Fatih Portakal isyan etti. Portakal, bir süredir yoğun bir şekilde eleştirdiği Kılıçdaroğlu’na şu sözlerle yanıt verdi:

‘Eğer böyle planlıyorsan komiksin! CHP’nin bu eski kaybeden takımı gerçekten saçma sapan konuşuyor. Bugünkü transfer/teslimat töreni saat 17.00’de kamera önünde gerçekleştirilecek. ‘İmajı kendileri sunacaklardı.’

“Kılıçdaroğlu’nu akıllarındaki kameralardan saklamaya çalışıyorlar. Sözde danışmanların bu iddiası doğru mu? Kılıçdaroğlu, ilk defa karar verdin, mağlup oldun ve partini olduğu gibi bıraktın. Kameralara izin ver. kamu görevinde. Farkında değilseniz filmin bittiğini hatırlatayım. Yani SON.”

‘Umarım bu saçma karar gerçek değildir. “Kendini daha fazla küçük düşürme.”

haberselim.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu