Haber

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nden Başiskele Kazandere’ye köy konağı

Şehrin her noktasında şehri güzelleştirmek için çalışmalar yürüten Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Başiskele’de köy konağı imalatı için çalışmalara başladı. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Kazandere İlçesi için köy konağı yapım ihalesini gerçekleştirdi.

 

3 FİRMA TEKLİF VERDİ

Kazandere İlçesi köy konağının projesi tamamlanarak Büyükşehir Belediyesi Yapı Denetim Dairesi Başkanlığı Etüt Proje Şube Müdürlüğü tarafından ihaleye çıktı. Büyükşehir Belediyesi ana hizmet binası ihale salonunda elektronik ihale tekniği kullanılarak gerçekleştirilen ihaleye 3 firma teklif verdi. En düşük teklif 2 milyon 546 bin TL oldu. Gelen teklifler komisyon tarafından değerlendirilecek.

 

GELENEKSEL KÜLTÜRÜMÜZÜ GÜNÜMÜZE YANSITACAK

Başiskele Kazandere Köy Konağı projesinin 240 günde tamamlanması planlanıyor. Buna göre proje 160 metrekare alan üzerinde 2 katlı olarak inşa edilecek. Konakta çok amaçlı salon, köy odası, mescit, muhtarlık ve idari ofis yer alacak. Kocaeli’nin klasik konut yapısını günümüze taşımayı amaçlayan proje, sizlere kent kültürünün bir modülünü bugün görme şansı verecek.

 

TEKLİF VERİLEN FİRMALAR

Ramazan Şahin: 2 milyon 546 bin TL

Sefa Akbaba: 3 milyon 195 bin 834 TL

Aabuilding Mimarlık: 4 milyon 500 bin TL

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

seydisehir-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu