Haber

Başrollerini Nejat İşler, Yiğit Özşener, Timuçin Esen ve Gonca Vuslateri’nin paylaştığı Zaferin Rengi filmi için çalışmalara başlandı.

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı, yapımcılığını Evren Oğuz’un üstlendiği “Zaferin Rengi” filmi için çalışmalara başlandı. 2024 yılında vizyona girmesi beklenen filmin okuma provası başta Nejat İşler, Yiğit Özşener, Kubilay Aka, Gülper Özdemir, Gonca Vuslateri, Arif Pişkin ve Yılmaz Bayraktar olmak üzere oyuncuların katılımıyla gerçekleştirildi.

Anadolu’da İstanbul’u işgal eden düşman kuvvetlerine karşı 1919 yılında örgütlenen halkın direnişi, Cumhuriyet tarihinin en değerli şeyidir. sporAbdullah Oğuz’un yönettiği, başarılarından ‘General Harington Kupası’nın anlatıldığı ‘Zaferin Rengi’ filmi için çalışmalara başlandı.

Filmin ana kahramanı, Fenerbahçe’nin kurucu üyesi ve efsane kaptanı Galip Bey’i Kubilay Aka, Peyker rolünü ise Gülperi Özdemir canlandıracak. Nejat İşler, Sabri Toprak karakterini canlandırıyor; Timuçin Esen, Topkapılı Cambaz karakterini canlandırıyor; Yiğit Özşener, Mustafa Kemal Paşa; Gonca Vuslateri Vera karakterini, Tekçe Akalay ise Halide Edip Adıvar’ı canlandıracak.

9 Eylül’de sete çıkmaya hazırlanan Zaferin Rengi, 2024 yılının ilk yarısında sinemada seyirciyle buluşacak.

haberburhaniye.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu