Haber

Kayseri Kocasinan bereket sofrasında buluşuyor

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kocasinan Şimşekspor’un sporcuları ve yöneticileriyle iftar sofrasında merkeze gelen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, teravih namazında ziyaret ettiği mahallelerde yoğun ilgiyle karşılaştığı mahalle sakinleriyle sohbet ediyor. İkramlar eşliğinde yapılan sohbetlerde belediyenin çalışmaları hakkında bilgi veren Önder Çolakbayrakdar, gelen talepleri de not alıyor.

İftar, teravih ve sonrasında farklı mahallelerde vatandaşlarla buluşmaya özen gösterdiklerini vurgulayan Önder Çolakbayrakdar, huzur ve rahmet iklimi olan Ramazan’ın Kocasinan’da farklı bir atmosferde algılandığına dikkat çekerek; “Ramazan coşkusunu Kocasinan’da tüm hemşerilerimizle yaşıyoruz. Bu kapsamda her akşam, iftar, teravih ve sonrasında farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşuyoruz. Hem iftar sofraları hem de teravih namazları birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz manevi ortamlardır. Allah birlik ve beraberliğimizi daim daim eylesin. Mahalleleri ziyaret ettiğimizde vatandaşlarımız bize dilek ve taleplerini iletiyorlar. Bölgenin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Mahallemizde bir sorun varsa orada yapılması gereken konularla ilgili analizler üretiyoruz. Vatandaşlarımızla buluştuğumuzda sadece sohbeti değil, ekmeğimizi, mutluluğumuzu, hüznümüzü de paylaşıyoruz. Hep birlikte huzur içinde geçireceğimiz nice ramazanlar dilerim.” sözlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, ramazanın bereketini Kocasinanlılarla paylaşmanın huzur verici olduğunu sözlerine ekledi.

Vatandaşlar da Kocasinan Belediyesi’nin verdiği hizmetlerden çok memnun olduklarını belirterek Önder Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

habercat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu