Haber

Sokak ortasında metrelerce sürükledi, sopayla döverek öldürdü; kameralara yakalanan o anlar

– Cadde ortasında metrelerce sürükledi, sopayla döverek öldürdü; kameralara yakalanan o anlar

Mahallelinin müdahalesiyle kurtulan çocuk evden bıçak aldı, sopayla şahsa saldırdı.

İSTANBUL – Esenyurt’ta bir kişi, daha önce hırsızlık yaptığı iddia edilen çocuğu sokak ortasında sopayla dövdü. Saldırdığı çocuğu dakikalarca sürüklerken, çevredeki vatandaşların araya girmesiyle taraflar ayrıldı. O anlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, dün saat 13.00 sıralarında Esenyurt’un Fatih İlçesi’nde meydana geldi. Teze göre bir kişi daha önce hırsızlık yapan çocuğu görünce sopayla saldırdı. Köpeğiyle sokakta dolaşan çocuk, sopanın darbeleri karşısında şaşkına dönerken, çevredeki vatandaşlardan yardım istedi. Çocuğu yerde uzun süre sürükleyen şahıs sopayla vurmaya devam ederken, çevredeki vatandaşlar müdahale etti. Olayın ardından taraflar dağıldı. Eve koşan çocuğun, aldığı bıçakla sopalı şahsı kovalarken, alt sokakta şahsı bıçakladığı öğrenildi. O anlar ise cep telefonu kameralarına an be an yansıdı.

“Çocuğa acıdık, elinden aldık”

Müdahale edip çocuğu kurtaran Talip Düzün, “Sokaktan sopayla geldi ve elinde köpekle çocuğa saldırdı. Sesi duyunca dışarı çıktık. Adam çocuğun ağzına vuruyordu. Çocuğu 10-15 dakika dövdü, yerde sürükledi.Çocuğun ağzı yüzü kan içindeydi.Çocuğa acıyıp müdahale edip götürdüm. adamı dövdü ve ona ‘Beni neden dövüyorsun?’ ‘Daha önce de şantaj yaptılar’ dedi. Daha sonra darp edilen çocuğun evden bıçak alarak kendisini döven kişiyi bıçakladığını duyduk” dedi.

(HP-OFA-BA-Y)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu